AK Parti Kadın Kolları Bayanlar Yaşam ve Spor Merkezini Gezdi — Bayanlar Yaşam ve Spor Merkezi — Niğde Belediyesi
Spor Faaliyetleri Üyelik Formu

AK Parti Kadın Kolları Bayanlar Yaşam ve Spor Merkezini Gezdi

Niğde Belediye Başkanlığı tarafından hizmete sunulan Bayanlar Yaşam ve Spor Merkezini AK Parti Kadın Kolları Başkanı Reyhan Sayın ve Yönetim Kurulu üyeleri gezdi.

Niğde Belediye Başkanlığı tarafından hizmete sunulan Bayanlar Yaşam ve Spor merkezini AK Parti Kadın Kolları Başkanı Reyhan Sayın Yönetim Kurulu üyeleri gezerek hizmetlerin ne kadar çok ve büyük olduğunu bir kez gördük dediler.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Reyhan Sayın; “Niğde Belediye Başkanımız Sayın Faruk Akdoğan’a Bayanlar Yaşam ve Spor Merkezini Niğde’mize ve özellikle biz bayanlara kazandırdığı için çok teşekkür ediyoruz. AK Parti Kadın Kolları olarak tesisimizi ziyaret ettik. Çok memnun kaldık. Annelerin, Bayanların çok güzel eğitim alabileceği, sağlıklı bir yaşam sürebileceği bir spor merkezi olduğunu gözlemledik. Bayanlar spor yaparken çocuklarını bırakabileceği bir kreşi var. Diyetisyenler eşliğinde sağlıklı bir şekilde bayanların spor yapabileceği bir merkez haline getirilmiş burası. Bayanlar Yaşam ve Spor Merkezine 300’ün üzerinde kayıt yapılmış. Böyle bir tesisi Niğde’mize ve biz kadınlara kazandırdığı için Niğde Belediye Başkanımız Sayın Faruk Akdoğan’a bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

İletişim

Adres

Niğde Belediyesi
Bayanlar Yaşam ve Spor Merkezi
Vali Konağı Caddesi


Telefonlar

0388 212 12 53
0388 232 35 50 (147)


İlgili Müdürlük

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü


İşletme Müdürü

Hanifi YALÇIN


Spor Birim Sorumlusu

Murat TURHAN


Sosyal Ağlar

Facebook - Twitter